Prezes PSL w Olsztynie !
DSC00618

Wizyta Prezesa PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza w Olsztynie zorganizowana została przez Koleżankę Urszulę Pasławską – Posłankę na Sejm oraz Gustawa Marka Brzezina – Prezesa Zarządu Wojewódzkiego PSL, obfitowała w wiele spotkań z różnymi grupami społecznymi funkcjonującymi na terenie Olsztyna.

Kolega Kosiniak-Kamysz rozpoczął dzień w Olsztynie spotkaniem z Seniorami z Akademii Trzeciego Wieku, Prezes podziękował Seniorom w ich wkład na rzecz rozwoju oraz mówił o potrzebie zwiększenia nakładów socjalnych dla emerytów i rencistów.

Kolejnymi miejscami, które odwiedził Prezes PSL były Niemieckie Centrum Młodzieży oraz Olsztyńska Starówka, na której Władysław Kosiniak-Kamysz rozmawiał z przechodniami, zachęcał do czynnego udziału w życiu publicznym oraz udzielał wywiadów. Ciekawostką prezentowaną przez Koleżankę Pasławską oraz Kolegę Brzezina była makieta Olsztyna, odlana z kluczy dostarczonych przez mieszkańców.

Wizyta w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym była dla Prezesa PSL bardzo ważnym punktem, ze względu na fakt, iż jest on z wykształcenia lekarzem. Dyrekcja szpitala zaprezentowała jeden z najnowocześniejszych oddziałów rehabilitacji dziecięcej w Polsce.

Pamiętając o przedsiębiorcach Prezes Kosiniak-Kamysz spotkał się z właścicielem firmy Mazurskie Miody, która rozpoczynała swoją historię od roku 1964 z jedną pasieką a obecnie jest jedną z największych działalności dystrybuującą miody.

Wieczorny punkt programu w Hotelu Warmińskim był najliczniejszy, ponad 300 mieszkańców Olsztyna i okolic przybyło na spotkanie pt. „Porozmawiajmy o Polsce” gdzie prelegentami byli; Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, Wiceprezes NKW Urszula Pasławska, Prezes ZW PSL Gustaw Marek Brzezin oraz Prezes ZP Olsztyn Wioletta Śląska-Zyśk.

Ostatnim etapem spotkania Kolegi Władysława był Tweetup w Barze „strefa” tam Prezes opowiadał młodzieży o technikach promocji w social media.

DSC00655DSC00615DSC00609

PSL WARMIA I MAZURY
ul. Kajki 4A, 10-547 Olsztyn
tel. 89 527 32 17, fax 89 522 28 46